| Piratu2000 a întrebat:

CE SĂ ALEG DINTRE
SAMSUNG GALAXY S4
SAMSUNG GALAXY A5
sau poate stiti voi o alta varianta de telefon pentru jocuri mai mult (si Facebook) la pret 1400 lei...
Pentru un răspuns convingător dau FUNDA!
@_@...⚽

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune.

| SilviaDulcik a răspuns:

Recomand
LG G2 sau Sony Z1 compact - Android
Windows Lumia 640, 830, 930 - Windows Mobile

Toate telefoanele recomandate au camera foto/video buna, raport performanta/pret bun.

Dar daca vrei neaparat un telefon din cele 2 mentionate de tine, recomand Samsung Galaxy S4 I9506, REPET I9506 : http://www.gsmarena.com/samsung_i9506_galaxy_s4-5542.php
Nu cumva sa cumperi I9505 sau I9515

| Zaygon a răspuns:

Pt mime Samsung e doar brand si nimic altceva. Recomandarea mea http://m.emag.ro/......D99J7MBBM/

| chrisr98 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru jocuri, atunci iti recomand primul HTC One M7... Telefonul are procesor destul de puternic pentru toate aplicatiile chiar si din ziua de astazi, 2gb memorie ram si cel mai bun avantaj e ca are difuzoare frontale, numai bune pentru jocuri sau muzica! Telefonul are si 32gb memorie interna, deci de spatiu nici nu se pune problema. Pretul lui variaza din magazin in magazin, dar gasesti pana in 1400 - 1500 lei unul nou nout!