Întrebare recomandată | Dreezy a întrebat:

Sall... am o problema cu telefonul. cand vreau sa sun imi intra robotu si zice "salut sunt andreea..." se intampla mereu cand vreau sa sun. stie cineva ce pot sa fac? funda! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| vali123123 a răspuns:

Plateste factura daca nu ai platito sau confirma plata.

7 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

Numai daca suni la o persoana?

| SEBARCELONA a răspuns:

Simplu telefonul ei este inchis si n-are treaba cu factura.

| OxEdAn2 a răspuns:

Pai ea are telefonul inchis, iar robotul pune inregistrarea pe care ea a pus cand nu este. Ar trebiu sa vorbesti cu ea si sa ii spui sa nu iti mai dea reject sau sa-l aprinda

| Dubizz a răspuns:

Este ușor.Ori nu vrea sa îți răspundă la telefon.(cine știe din ce motive)ori telefonul ei ste inchis. Sper că te am ajutat. happy

| Oana_Blaga_1995 a răspuns:

Auzi iti dau eu un sfat ca am patit si eu asa.....tot imi intra casuta vocala.peste o saptamana mi-a dat papucii... apropo sa stii ca poza asta care o am e nepoata mea, ca sa nu crezi ca eu sunt asta.deci sper sa iti fie de folos acest sfat

| B3N1 a răspuns:

Poate trebuie sa platesti factura

| vladdany a răspuns:

Prima oara ce telefon ai? ca sa stiu sa-ti dau un raspuns bun!happy