| Walhalla a întrebat:

Sall,ce telefoane stiti asa...cu o camera de minim 5mpx, cu un design placut si cu un pret second-hand pana in 300-350 RON,gen Nokia x2, Sony ericsson w995.Va rog sa nu imi ziceti telefoane cu clapetahappy

Răspuns Câştigător
| Angel_Diehard_1989 a răspuns:

Salut poate un Samsung galaxy fit te ajuta, are camera de 5mpx, microSD, pana la 32GB, 2GB inclus 160 MB, 280 MB RAM restul le poti vedea aici http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fit_s5670-3726.php.Funda?

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

"LG l7" are camera 5mpx si costa cam cam 10 miliane la liber dar daca il iei la abonament pot sa il iei chiar si cu 2 milioane

| shippuden a răspuns:

Samsung s5610

| LiviuTPU99 a răspuns:

Nokia X6big grindar doar la mana a doua e in minim 300-350 ron

| tibimessi a răspuns:

LG Km 900 Arena