| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,Samsung galaxy s3 are varianta dual core si quad core? sau numai quadcore? ca un prieten zicea sa imi iau varianta quad crore ca el a avut dual core(daca exista) si se misca cu lag si alte chestii. Funda

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.Nu am auzit in viata mea de "varianta Dual-Core"...
Eu cred ca prietenu ala al tau tot ce vede si aude imparte la 2...

| 000MadMAX000 a răspuns:

Salut,nu exista varianta pe dual core, e doar cu procesor quad core. Dual core are S2.

| alexcs123 a răspuns:

Este si dual si quad.Ambele sunt pf.Mai bine iti iei un iphone daca tot vrei un telefon bun.Si la unele jocuri s3-ul cum e fruit ninja sau angry birds are lag.

Răspuns utilizator avertizat
| Pisco a răspuns:

Exista si varianta cu dual core si cu quad core. Cei ce spun ca nu exista debiteaza prostii. Dual core e varianta produsa pentru piata americana si quad core e pentru europa& asia. Prietenul tau fabuleaza daca spune ca varianta dual core se misca cu lag. Tocmai ca in unele cazuri e mai buna decat cea cu quad core pentru ca varianta dual core are 2 gb ram spre deosebire de quad core care are doar 1 gb. Eu mi-am cumparat de la Vodafone varianta quad core iar fina mea are varianta sprint(adusa din usa) si chiar nu se vede nicio diferenta. Eu as merge pe cea mai ieftina dar vezi sa aiba modul gsm(ca sunt si fara-> doar cu cdma iar acelea nu suporta cartela)