| Ionut_Todirascu_1995 a întrebat:

am un Motorola WX 395 si nu imi functioneaza castile ma puteti ajuta. Funda

Răspuns Câştigător
| Yukii987 a răspuns:

Salut. Inainte sa te apuci sa vinzi telefonul pentru asa ceva intai incearca alta pereche de casti si vezi daca merge, castile se intrerup cu timpul si trebuiesc schimbate. In caz de nu e asta poti umbla prin setari, schimbi profilul (in caz de are) la normal, te uiti pe la volum daca e dat la maxim, vezi daca melodia este mp3, daca nu am mai auzit ca daca pui casti sau difuzoare mut prea solicitante la telefoane poti arde finalul iar telefonul nu mai scoate nici un sunet ( ia o statie audio de exemplu se poate arde daca bagi o boxa mult prea mare ). Dar cel mai plauzibil ar fi castile acelea sunt intrerupte, si cel mai probabill pe langa mufa jeack. Succes