| costinvlad a întrebat:

Am un oukitel U15s si as vrea sa stiu niste coduri secrete si cum sa le folosesc. Si daca sunt blocate sa ziceti. Si sa imi ziceti si cum sa le deblochez. ☺☺☺☺

Răspuns Câştigător
| Quatae12 a răspuns:

Https://mobilespecs.net/phone/codes/Oukitel/Oukitel_U15S.html

Aici găseşti toate codurile existente pentru U15s. Ai grijă cum le foloseşti, dacă vrei să introduci un cod, intră la contacte şi apelează codul.

| costinvlad explică (pentru Quatae12):

Ok, mersi, acum detin un Honor 10 si am si oukitel, dar vr sa root-ez honor 10 le. Ms frumos.

1 răspuns: