| device a întrebat:

Sall TPU
De curand am achizitionat un Vodafone smart200 si as dori un program de decotad reteaua sau chiar un cod gratis.Va rog daca stiti ceva sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu exista pe gratis, du-te la un service, dar sa stii ca-ti pierzi garantia!winking

| CiocanN a răspuns:

Dacă este în garanție Îți sugerez sa nu.l decodez pentru ca.și pierde granița.
Dacă tot vrei sa.l decodez, pune în buzunar 30-40 lei și fugi la un service.

| Ciprianccdlcjmrx a răspuns:

Buna! Daca vrei sa-l decodezi, si sa nu-si piarda garantia, du-te la un magazin Vodafone din locatia, da si cere decodarea dispozitivului, ei o sa-l trimita la un service exclusiv Vodafone, si o sa ti-l decodeze, si garantia ramane.

Sau mergi la un service oarecare, si dai 50-60 de le, si pierzi garantia, tu alegi happy