| Georgestaff08 a întrebat:

mi-am cumparat un smartphone (Allview A4 duo) intrebarea mea este cand ar trebui sa il bag la incarcat(cat la % trebuie sa fie) si am un cablu de date iar cand ma conectez cu el la pc imi arata ca se incarca si se deconecteaza intruna de ce dau funda

1 răspuns:
| LoQSkrYpt a răspuns:

Pentru ca are un "anti"care daca il conectezi la un PC trebuie sa ii faci ceva din setari ca sa iti mearga nu stiu exact cum, si orice smartphone nu trebuie sa ramana fara baterie.cand ajungi pe la 5% trebuie sa il bagi la incarcat, daca vrei sa nu ti se strice bateria.a si trebuie sa il ai inchis de tot cand se incarca pentru ca daca ai jocuri pe el ti se poate incarca necorespunzator si mai greu