| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

vreau si eu sa imi fac root la telefon, am un galaxy mini 2 si nu ma descurc si am zis ca decat sa stric telefonul mai bine dau niste bani sa il faca cineva problema e ca nu cunosc pe nimeni care se pricepe daca stiti pe cineva din Bucuresti aproape de sector 2 ziceti-mi si mie ca nu gasesc deloc anunturi pe net.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La orice Service găseşti o persoană care se pricepe şi poate să-ţi facă root ( mai face şi el un "ciubuc" )...

Toate cele bune.