| SUCALON a întrebat:

A folosit cineva site ul phonegsm? e de incredere? imi poate oferi cineva detalii pentru ca n as vrea o teapa de 3100 lei

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce telefon e si cat este la eMAG de ex. sau pe alte siteuri cunoscute, cu cat e mai scump?

| SUCALON explică (pentru Simpatic):

S20, pe phone gsm e aproape 32 iar pe celelalte site uri 36

| Simpatic a răspuns (pentru SUCALON):

Asa este, dar au fost si cazuri cand au primit caramizi in loc de telefoane de pe asa zise siteuri dubioase
mai bine mai astepti putin pana se vor face reduceri ceva si iei de pe siteuri cunoscute si serioase