| ParadoxRO a întrebat:

Salut,
A luat tata azi un telefon,Vodafone Smart Chat dar problema este că nu îmi intră în setări, apăs pe butonul Setări şi nimic iar meniul are doar Alarmă,Apelator,Calculator,Calendar,Contacte,E-mail,Jur nal Apeluri,Mesaje şi nu merge să intru în camera video, apăs pe butonul de cameră foto şi degeaba

1 răspuns:
| sorinela04 a răspuns:

Salut! e in garantie? ca daca este, nu inteleg de ce intrebi. Roagate sa fie o problema de soft ca daca nu este, si camera nu merge. posibil sa fie stricata