| DragonsEPIC a întrebat:

acum cumparat in iphone 3g dar nu stiu cum sa pun muzica si aplicati de pe Pc si cum mut de pe camera foto pe video ca n-are!
Dau

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Filmeaza asa e, sa stii e foarte slab nu stiu de ce l-ai cumparat ca nu iti ofera nicicun avantaj, ca sa pui muzica si aplicatii pe el banuiesc ca era un cd cu un program special in cutie dar banuiesc ca nu e nou asa ca cd se poate sa se fii pierdut

| Vvistula a răspuns:

Ca sa fii sigur uitate la un unboxing iphone 3gs si vezi accesorile

| EuAli a răspuns:

Downloadeaza o aplicatie 3rd party pentru a inregistra video.
Pentru a baga muzica si aplicatii instaleaza iTunes.