| LzzD a întrebat:

Salut,
Am avut în meniul telefonului -de ex cand editam o poză= ma intreba— editati cu aplicatia- și îmi apareau toate aplicatile pentru editare poze pe care le aveam instalate și intrebarea: pentru totdeauna editati cu această aplicatie sau doar acum? Din greșeală am apasat odata pe- doresc să editez pentru totdeauna cu această aplicatie, iar acum nu ma mai întreabă si apare automat editarea cu aplicatia respectivă și dacă doresc cu altă aplicatie nu mai pot.
mai demult am gasit setarile pentru a anula această optiune dar acum nu mai gasesc aceste setari, dacă stie cineva cum se anulează?!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in Setari - Aplicatii si cauti aplicatia care prelucreaza actual.
Scoti bifarea de la "Implicit".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca le ai sters sa fi sănătos nu le mai poti recupera