| ionutoxy28 a întrebat:

Salut, am avut o cartelă de Telekom pe care am pierdut-o recent, si am pierdut toate numerele din telefon, exista vreo cale pentru a le recupera? (țin sa menționez ca numerele au fost salvate in cartela)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă nu ai făcut niciun backup pe undeva nu mai ai ce recupera

| DontActLikeMe a răspuns:

Incearca sa ceri un duplicat de cartela de la Telekom, daca nu merge, nu mai ai nicio sansa de recuperare

| popapopica a răspuns:

De aia e buna varianta straveche cu agenda in format carnetel. Agenda pe hartie, ca rezerva.
Din cat stu eu nu mai poti recupera nimic, nici cu copia cartelei. Poate o parte, cu un jurnal de apeluri de la Telekom.