| ModigaFrancesco a întrebat:

Salut,am ceva casti oppo enco,de curand am scapat o casca jos,si de atunci se aude foarte incet sunt cumparate recent de pe eMAG, ce as putea face? Le am dat reset orice.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, ai stricat o o poti arunca direct in gheena, ia ti altele si la fel sa faci si cu alea, cum ai facut cu astea, magazinele se bucura sa aba clienti ca tine nonstop, acum cumpărati ltele ca pe acestea nu le mai poti repara si la garantie nu ti le vor accepta, defectul tu l-ai provocat, nu erau defecte cand le ai cumparat, functionau perfect.

Bula
| Bula a răspuns:

S-a defectat casca, probabil s-a deplasat in carcasa.
Du-l la un electronist priceput (de exemplu la un service GSM), poate ti-l repara.