| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut am citit pe un site ca Sony xperia u are 8 gb memorie interna din care 2 sunt pentru sistemul de operare, 2 pentru aplicatii, si 4 pentru stocarea interna.Ce inseamna mai exat stocare interna.Ma gandesc ca aplicatiile nu sunt tot stocari interne? Astept lamurile voastre! dau si funda

Răspuns Câştigător
| tibimessi a răspuns:

Stocare interna: adica ce poti tu sa bagi in el: muzica, videoclipuri etc. ce poti sa bagi in plus pe el...un fel de card intern

1 răspuns:
| RazerAbyssus a răspuns:

Inseamna memoria pentru aplicatii, poze, muzica... adica memoria libera pentru ce vrei tu sa iti pui in telefon.