| x2gk9r a întrebat:

Salut...
Am de ceva timp abonament la telekom dar am nelimitat 10 adica cheltuieli extra iar ai mei nelimitat 5 iar de cand am folosit eu cartela am platit 160 de lei la abonament, ai mei plateau 50 de lei adica un milion amandoi, iar eu am descarcat video-uri am actualizat aplicatii si cred ca de asta a venit atata...
As vrea un sfat...
Cum sa economisesc?
Eu am avut 71 de lei de platit

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te muti la Digi.
Un abonament "Nelimitat" te costa 5 euro (TVA inclus, adica cca. 24 lei).
Acum au si promotie de 50% reducere pentru primele 6 luni, daca te portezi si faci abonament de 2 ani.

| Cherciumihai a răspuns:

Trebuie să te muți de la ei iar apoi să revii.Așa o iei de la un abonament normal iar peste un an iar îți vor pune la plată câte puțin iar tu, în timp trebuie iar să te muți de la ei și să revii