| Belengherul a întrebat:

Am extraoptiunea Expand la Cosmote (minute si 75 mb internet). Am un telefon Samsung cu Android dar nu reusesc sa ma conectez la internet. Ce setari pot face ca sa folosesc internetul?

1 răspuns:
| Senyorul a răspuns:

Pai cum este la Orange trebuie sa suni la *100# asa si la cosmote trebuie sa apelezi la ceva... eu nu ma pricep ca nu am cartela cosmote, dar intra pe cosmote.ro fa-ti cont acolo si iti faci setarile acolo pentru teledonul care il ai. Succes!