| C0XBOY a întrebat:

Salut, am Huawei ascend si am o problema cu el, deci deschid telefonul si imi ramane blocat pe chestia aia cu HUAWEi de cum il deschizi (screensever-ul ala) si se tot repeta, daca il bag la incarcat imi arata cat la % s-a incarcat. Deci se deschide si nu imi intra in sistemul de operare sa zicem. Ce crezi ca poate avea?

1 răspuns:
| Valentin0144 a răspuns:

1.Huawei este un telefon destul de prost..adica eu te sfatuiesc sa il mariti big grin
2.Are sistemul de operare stricat.dul la un service GSM sa iti schimbe sistemul de operare sau incearca chiar tu dar te risti foarte mult... uitate la tutoriale pe YouTube.