| Mariandpy a întrebat:

am instalat o versiune noua de android pe un s plus,si nu-mi mai functioneaza bluetooth-ul dau pe el si nu face nimic, ce ziceti ca are?

6 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Ai bagat o versiune neoficiala. nu? o versiune neoficiala are bug-uri si trebuie sa te informezi bine inainte s-o instalezi...

| Mariandpy explică (pentru AlinNxD):

Si acum daca ii pun una oficiala, functioneaza?

| AlinNxD a răspuns (pentru Mariandpy):

Da,daca ii bagi una oficiala, va merge

| Mariandpy explică (pentru AlinNxD):

Ai vreun link de la una oficiala? big grin

| AlinNxD a răspuns (pentru Mariandpy):

Sincer de la oficiala nu am.dar poti incerca vers asta http://www.mobiada.com/......-firmware/

| GrigoRee94 a răspuns:

Presupun ca daca ai flashuit softul prin CWM Recovery sti cu ce se mananca, incearca sa ii bagi din nou softul cu wipe full(data/cache/dalvik cache! happy Sper sa te ajute happy, in caz ca nu merge intoarcete la o versiune oficiala via ODIN