| Matteo999 a întrebat:

Salut! Am iPhone 15 Pro MAX. Aveti idee cand va fi disponibil IOS 18 pe acesta? In setari imi arata ca sunt la zi cu actualizările (IOS 17.6.1). Am vazut pe Tik Tok persoane cu iPhone 13/14 care au IOS 18

3 răspunsuri:
| kalasnicov22 a răspuns:

Eu am IOS 19.2
Ai cam ramas in urma.

| alexxserb a răspuns:

Salut ios 18 se lanseaza luni pe toate dispozitivele persoanele alea il au in beta poti sa iti pui betaul de la evenimentu din fiecare vara doar ca nu iti sugerez sa il pui pe telefonul principal betaul pentru ca iti iese din garantie si este foarte instabil poate sa iti strice bateria repede

Întrebări recente