| Marinescu9229 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutorul vostru în legătură cu ceva știu că n ar trebui să întreb aici pe grup dar chiar am nevoie de ajutor deci îmi apare pe telefon introduceți un cod PUK din 8 cifre și eu nu mai am chestia aia cum am cumpărat de la magazin cartela dar țin minte numărul de telefon țin să menționez că cartela este Orange

2 răspunsuri:
| immebro0101 a răspuns:

Nu trebuia să arunci acel carton cu datele importante.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cauta pe google "cum aflu codul puk". E foarte simplu de aflat, tocmai pentru ca lumea isi uita des pin ul de la cartele