| anonim_4396 a întrebat:

Am o cartela PrePay de la Orange si o incarc pe fiecare luna cu 5 euro. Cam de o luna de zile a inceput sa mearga netu extrem de greu si am vreo 50 de GB de net si imi arata ca prind 4G dar degeaba ca nu pot sa-i folosesc deoarece nu merge de loc. Poate sa-mi spuna cineva ce are?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poate telefonul e de vina. La mine merge netul dar intr-adevar de ceva vreme cam pica semnalul, insa isi revine rapid.

| Paeki a răspuns:

Dacă ai cartela de mult timp, ar trebui să o schimbi. Așa am pățit și eu, indiferent că era sau nu cartela încărcată, netul era varză. Am fost la un Orange shop si mi-au schimbat-o gratis, cu altă cartelă cu același nr. Baftă