| Protegent a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am un Samsung Galaxy J5 (2017) si am observat ca astazi, dupa ce am apelat pe cineva, a stat 7 secunde sa inchida apelul, dar nu inteleg de ce. Acum vad ca nu mai are nimic, nici inainte nu imi facea asa. Stie cineva de ce se s-a intamplat asta? Totusi aveam modul de economisire a energiei activat, cu limitatorul de viteza activ.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

J5.
Merg jalnic.
De ce te miri că nu răspunde la comenzi?

| Protegent explică (pentru gelu1970):

L-am luat nou. Nu mi-a facut problema asta pana acum. El raspunde la orice. Numai azi am observat o intarziere la inchiderea apelurilor.

| gelu1970 a răspuns (pentru Protegent):

Nu am spus ca e sec hand.
Am spus că e un telefon ce funcționează destul de rau.
Poți să te aștepți și la alte rateuri din partea lui.