| Marinescu9229 a întrebat:

Salut Am o întrebare dacă am 15 ani oare mă pot duce singur la un service de reparat telefoane să mi repare telefonul?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Teoretic te poți duce fără probleme.

| mODIN a răspuns:

Sigur ca da

| Cipi1212 a răspuns:

Nu văd care este problema.

| Mădăd26 a răspuns:

Da,de ce nu? Te duci cu buletinul tau si-i spui ce probleme iti face telefonul. Nu trebuie să fii major sa ai parte de aceleasi servicii ca si vei majori.

| Marinescu9229 explică (pentru Mădăd26):

Păi și de exemplu dacă nu mă duc cu buletinul și am o poză cu buletinul meu pe telefon are ceva?

| Mădăd26 a răspuns (pentru Marinescu9229):

Probabil ca nu vor accepta pe baza unei "poze". La banca nu te duci cu poza, la schimb schimb valutar la fel etc