| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut am o intrebare mi-am facut pe android un cont google+ si mi-am luat un joc si m-am jucat conectat la google+ si as vrea sami trasfer salvarile pe altul google+ casa nu incept de la inceput ca am ajuns departe cum pot face?

1 răspuns:
| Trasca_Stefan_1999 a răspuns:

O opțiune este să creați un nou cont Google și să utilizați opțiunea de adăugare a dispozitivului de la coc pentru a adăuga dispozitivul în acest cont. astfel încât u poate copia jocul ur coc într-un alt cont.
"Verificați dacă jocul dvs. este conectat la Google Play, apoi adăugați același cont Google Play la setările de pe celălalt dispozitiv (Utilizatori> Adăugați noi). Apoi, lansați jocul, atingeți" Conectați-vă la Google Play "și selectați adresa de e-mail. Un pop-up va confirma transferul. "