| Ben1234 a întrebat:

Salut, am o problema, am găsit o alternativa a aplicației Youtube și acesta este FreeTube și după ce ma conectez cu contul în aplicație îmi apare, Sorry, you can't access YouTube for Mobile Web with your account.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Setări>google>gestionează-ti contul Google>date și confidențialitate>dai mai jos >>date și servicii pe care le folosești>aplicații și servicii din terță parte, cauți aplicația și îi ștergi dreptul.

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

No bun, dar care e întrebarea?

| Ben1234 explică (pentru Hyperion7):

Cum sa rezolv acesta problema.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Ben1234):

Din ce vad, nu pare o aplicație safe, cel mai bine ar fi sa o eviți.
Oprește-i drepturile de administrator din Google sa nu te trezești fara cont.
Sfatul meu.

| Ben1234 explică (pentru Hyperion7):

Și cum le opresc?

| Ben1234 explică (pentru Hyperion7):

La aplicații și servicii din terta parte nu îmi apare aplicația.

| Ben1234 explică (pentru Ben1234):

?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Ben1234):

Setări>google>gestionează-ti contul Google>date și confidențialitate>dai mai jos >>date și servicii pe care le folosești>aplicații și servicii din terță parte, cauți aplicația și îi ștergi dreptul.