| cosminutzu90 a întrebat:

Am o problema..am un Samsung galaxy ace S5830i..si ma gandesc sa il upgradez la android 4.1.1 jellybean..si imi e cam frica.ce se poate intampla daca fac asta? ..Am auzit ca se poate pierde Imei-ul..si spune acolo sa fac un backup la efs partition..si am facut..si am salvat-o in pc.dar nu stiu la ce folosesc toate astea..adica nu stiu nici imei-ul la ce foloseste..nici de ce trebuie sa fac backup..si am mai auzit ca nu mai pot suna daca fac asta..Cum pot remedia aceasta problema? ..Si am mai auzit ca..Nu merg nici castile..Va rog ma scuzati daca am facut greseli..si stiu ca este o intrebare cam tampita.dar nu ma pricep.happy..Va rog ajutati-ma..chiar vreau android 4.1.1..Va rog nu radeti de mine..Multumesc! Apropooo..am vazut un tutorial de pe nethappy

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

O sa regreti...nu iti va merge multe functii ale telefonului si daca nu mai gasesti vechiul android pe internet pentru telefon nici cei de la service nu mai au ce sa-i faca