| Spaul a întrebat:

Salut
Am o problema cu HTC Desire HD,pornesc Wi-fi,si dau sa se conecteze la routerul din casa,imi scrie Se obtine adresa Ip de la MSI(numele router) dupa scrie Se scaneaza... iar apoi Deconecteaza,si tot asa face, nu se conecteaza nici cum. Am stins telefonul si l-am aprins dar degeaba, am scos si bateria dar degeaba. Care este cauza

1 răspuns:
| biancabia978 a răspuns:

O fi ceva de la wirrles. Unele routere sunt blocate si trebuie sa intri undeva in calculator sa deblochezi sa abia acces si alte dispozitive (ex: telefoane). Alta explicatie nu am... poate o avea ceva telefonul.