| GabyIonutz a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. I-am schimbat de curand geamul de la camera iar acum nu mai vrea sa focuseze la distante mici. Daca incerc de exemplu sa fac poza la un text acesta nu se vede deloc clar. Dupa ce i-am schimbat geamul a mers bine cam o saptamana iar acum nu mai vrea sa focuseze corect. Am incercat si cu alta aplicatie si tot acelasi rezultat. Poate sa aiba praf la lentila si de aceea sa faca asa? Cred ca garantia nu mai este valabila pentru ca nu am schimbat geamul la ei.

1 răspuns:
| AliceFirea a răspuns:

Am patit si eu, i-am spart gemuletul si cand l-am schimbat imi facea exact la fel, l-am mai schimbat odata cu speranta ca o sa imi mearga, dar din pacate nu...