| Cristea468 a întrebat:

Salut, am o problema, m-a sunat azi cineva cu nr ascuns de 14 ori!
Cum pot afla nr?

7 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu ai cum sa il afli.
Bine ar fi sa nu raspunzi la el, ori iti face farse cineva sau e vorba de cineva cu intentii periculoase indreptate spre tine.
Ar fi bine sa fii mai precaut cand iesi pe afara, sa fii atent la imprejurimile din jurul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti afla, asta este imposibil.
Probabil vreun prieten care-si bate joc de tine.
Nu raspunde, ca va renunta la un moment dat.

| Cherciumihai a răspuns:

Înțeleg că ai primit mai multe apeluri de la un număr ascuns și vrei să afli cine este în spatele acestora. Din păcate, nu am acces la informații despre numere de telefon sau detalii personale. Îți recomand să nu răspunzi la apelurile de la numere necunoscute și să raportezi situația la poliție.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu poți afla. Blochează numerele private și nu răspunde la numere de telefon dubioase. Dacă știi că ai vreo problemă cu cineva, probabil acea persoană dorește să te intimideze.

| ReddY25 a răspuns:

Mai bine îl blochezi și aia ehappy

| 1234568807 a răspuns:

Nu poti sa aflii, dar bine ar fi sa nu raspunzi, o persoana care te suna cu intentii bune nu se pune cu numar ascuns

| gabriel2004o a răspuns:

Nu poți
Răspunde la număr și încearcă să îți dai seama.
Daca e un copil prost atunci blochează numerele ascunse din setări