| MariusNWM a întrebat:

Am o problema, vreau sa recuperez poze si date personale de pe un telefon, caruia i-am dat resetare de 3 ori pana acum.Am incercat cu aplicatia Dr.Fone-recupera pe computer, dar cand selectez dispozitivul sunt numai marci de telefoane Samsung si eu am un telefon E-boda, am selectat o marca de Samsung la nimereala si am facut ce mi-a zis aplicatia, sa inchid telefonul si sa tin apasat dupa pe butonul pe pornire si pe butonul de + la telefon, dar nu imi apare Download Mode pe telefon.

Ce sa fac mai pot recupera poze, date etc de pe telefon si cu ce aplicatie pot?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai probabil is suprascriselaughing Data viitoare copiaza ce iti trebuie inainte sa il resetezilaughing

| DeyCj a răspuns:

Nu mai poți recupera datele șterse prin procesul de resetare.Degeaba s-au inventat tot felul de aplicații de genul ăsta, că sunt doar cu scopuri comerciale.Real nu fac treabă.

| oz_1736 a răspuns:

Sunt niste firme prin Bucuresti care promit ca recupereaza date. Ii gasesti pe net. Eu nu garantez, ca nu am lucrat cu ei

| AdiMihai25 a răspuns:

Salut.
Din pacate nu se mai pot recupera date cum ar fi ( imagini,video, muzica, conturi, aplicatii, filme, etc.
(Doar daca ai gasi un program bun, care nu ar ajuta prea mult, câteva poze sau fisiere daca ar gasi ..in proportie de 10 %.

| 10000573 a răspuns:

Încearcă sa te duci la un Gsm poate reușesc

| 10000573 a răspuns:

Du te la un gsm