| Vlad_Marian_1998 a întrebat:

Salut am Samsung galaxy s4 si am ceva dunga pe ecran si cand stau pe facebook se i culoarea roz si cand ma joc imi apare deja ma enerveaza ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Un lucru e sigur, tu nu ai ce sa-i faci. Mergi la un service GSM si intreaba acolo daca se poate face ceva, sau mergi la garantie cu el daca inca mai ai. Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| RaraSeeDY a răspuns:

Salut.
Pai problema este de la displei, te poate lasa de tot in ori ce moment!
Rezolvarea este sa il duci la reparatwinking