| GoogleUser a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un telefonul San Francisco 2, dupa ce astazi am instalat cyanogenmod 9, insa fara sa fac wipe data and factory reset, iar dupa restart, telefonul ramine la acea imagine cu acel robotel, si nu se porneste, cred ca este boot loop, cum sa rezolv aceasta problema, intrucit nu pot sa intru nici macar in recovery.

1 răspuns:
| Pop_Andra_1993 a răspuns:

Aaaa... avand ceva experienta in domeniu asta, pot sa zic ca nu se stie daca o sa reusesti sa-l scoti din din boot loop, adica ai foarte putine sanse. Adiica si eu am pierdut asa 2 telefoane. In plus, de fapt habar n-am daca are de-a face, telefonul ala are niste specificatii de un nivel nu prea genial si versiune stock de Android 2.3. Eu ti-as sugera un telefon nou daca nu ti se intampla vreun miracol. Scuze, as fi vrut sa te fi ajutat mai mult.