| Coke2015 a întrebat:

Am si eu un Allview H3 Join si problema este ca are un font naspa rau. O combinatie intre un verde deschis cu un gri si la soare dabia se vede scrisul. Daca a mai avut cineva acest telefon si a putut sa-i schimbe acele culori? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune o poza facuta de tine cu telefonul.

| Coke2015 explică:

Baieti, telefonul este cu butoane...si eu nu ma refer la tapetul de pe prima pagina...ma refer la alea cand dai sa intri in meniu sau la mesaje sau agenda.
Se vede foarte naspa va las un clip de pe Youtube la min 1:35 se vede acel scris Gri pe un alb cu o combinatie de verde deschis!
https://www.youtube.com/watch?v=Bn1G5XU7YBo

| Calinoiu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Descarcă aplicația zedge și găsești acolo alte teme

| darrio2007 a răspuns (pentru Calinoiu_Laurentiu_1995):

Nici nu stii ce telefon este. De ce vorbesti fara sa stii.