| Robert_Avram_1994 a întrebat:

Am un abonament vodafon si as vrea sa stiu daca nu mai plătesc factura ce se poate întâmpla(stiu ca ați blochează numărul)
In rest ce pot face? Mulțumesc aștepta răspunsuri.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te pot pune la cheltuieli mult mai mari decat valoarea abonamentului, respectiv cheltuieli de judecata, penalitati, cheltuieli de executare, acestea pot chiar depasi binisor valoarea restantelor la abonament.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sacaie la cap sa platesti. Eventual te ameninta cu executarea silita, firme de recuperare etc. Intr-un final daca nu dai atentie, te baga intr-o baza de date si nu mai poti face abonamente niciunde.