| itwentbad a întrebat:

Am un Allview S4G iar in descrierea lui scria ca are memorie interna de 16gb cand colo mie imi scrie ca am doar 8gb, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Reclami vânzătotul.

| DataSoft a răspuns:

In primul rand cred ca vorbesti de Allview V1 Viper S4G. Ca modelul de care zici tu nu il vad in lista de telefoane Allview. da intr-adevar Allview V1 Viper S4G are 16GB memorie interna

| IonutzMariusz a răspuns:

Pe site-ul oficial al celor de la Allview România vei găsi următoarele: * Sistemul Android poate ocupa până la 50% din capacitatea nominală de stocare a telefonului de din 16Gb poți folosii 8Gb din 8Gb poți folosii 4Gb.