| Dinica_Andrei_2000 a întrebat:

Salut, am un Apple iPhone5, i-am schimbat chiar astazi bateria, butonul home si power.
As dori sa il vand dar nu stiu cu ce pret, ma puteti sfatui? As vrea sa il dau pe un pret la care sa-mi iau un pc, sa-mi mearga gta v pe low

Răspuns Câştigător
| nuestenimic a răspuns:

Atata timp cat arata bine o sa iei un pret mai mare dar au cam scazut preturile la Iphone 5 si pretul variaza intre 650 si 700 lei poti sa pui un pret mai mare ca sa ai de unde sa negociezi sau pune un pret fix la pretul care Lam spus dar intereseaza-te pe net sa vezi cum merg preturile sa nu pui un ptet exagerat ca nu o sa-l mai vinzi sau poti sa faci schimb cu un pc si oferi diferenta daca este cazul daca vrei ceva mai bun

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Nu prea cred ca ai sa obtii banii astia, gasesti 5s-ul in 700 ron sincer.