| Hieer a întrebat:

Salut.
Am un LG Optimus Sol, si atunci cand incerc sa pun o poza de fundal ..nu ma lasa sa o pun in totalitate, iar atunci cand imi apare pe ecran se mareste si arata foarte naspa. Atunci cand dau sa o decupez o poza ma lasa sa o selectez pe toata, dar cand sa o pun ca fundal. ..nu. Cum sa fac?:3 Fundaa.

1 răspuns:
| Goldstone147 a răspuns:

Problema asta o am si eu si m.am uitat pe youtube si am gasit cum... vrei un link? http://www.youtube.com/......p?/results cauta aici si sper sa gasesti. funda? :D