| DaRyUsSyK a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si vreau sa copiez muzica pe el.Am instalat 'Samsung Kies' dar nu imi vede telefonul.Cum pot copia muzica?

1 răspuns:
| MozZatY a răspuns:

Salut, vezi sa ai driverul instalat corespunzator, in functie de ce sistem de operare ai. Daca nu se instaleaza automat, il gasesti pe site-ul celor de la Samsung. Apoi, dupa ce conectezi cablul usb la pc si tel, vezi sa ai setat din telefon sa ti-l vada ca si flash USB, ci nu aparat foto. Aceasta optiune iti apare in momentul conexiunii. Daca ai acestea puse la punct nu mai ai nevoie neaparat de Samsung Kies pentru copiat muzica, ci doar pentru alte optiuni (copiat nr. din agenda s.a.). Spor!