| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 Mini iar atunci cand vreau sa bag fisiere (muzica, poze s.a.) nu merge! Deci pur si simplu ingheata copierea fisierelor! Ce as putea face?
PS: Am instalat Kies iar la prima conectare telefonul si-a instalat si driverele... dar tot nu m-a ajutat cu nimic! -_-

2 răspunsuri:
| Stufii a răspuns:

Sa bag fisiere de pe PC***! big grin

| zickuo a răspuns:

Reset factory + wipe memory cache.

Asta o faci din biosul telefonului. Inchizi telefonul si cand il deschizi, tii apasat tasta volum jos + butonu power. si iti intra in vios si de acolo dai wipe data factory, dupa dai wipe memory cache.

Acu nu stiu sigur daca e combinatia volum jos, sau volum sus + power. Le incerci. Una din ele e pentru bios, si cea de a doua e epntru modul FTP. Daca intri in modul FTP, scoti bateria sa si o bagi iar ( nu stiu alt mod sa iesi din acel mod ).