| Musuic a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 si am aplicatia eToken si Touch 24 de la BCR. Pana acum cand ma logam foloseam amprenta, dar deodata imi cere codul pin. Stie cineva cum as putea reactiva amprenta? Pe internet am vazut ca trebuie intrat la setari cu ajutorul butonului de meniu al telefonului, dar nu am asa ceva.

1 răspuns:
| 0123456789102003 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o din nou (sincer nu am folosit aplicatia dar asa e normal sa instalezi din nou)