| HeckerMyNames a întrebat:

am un teledon utok 450 si nu stiu cum sa ii dau o resoftare poate ma ajuta careva...winking promit funda big grin

Răspuns Câştigător
| BettyEmma a răspuns:

Setari/copiere de rezerva si restabilire/revenire la starea din fabrica

3 răspunsuri:
| beatrice023 a răspuns:

Uita te in setarile telefonului...

| BettyEmma a răspuns:

Intrii in setari→copiere de rezerva si restabilire→revenire la starea din fabrica
La Samsung asa e... poate e la fel...

| Ghostplayer a răspuns:

Intrii in setarile telefonului tau la Confidentialitate sau la opiere de rezerva si restabilire dupa dai revenire la setarile din fabrica Funda? big grin