| Denila123 a întrebat:

Salut, am un telefon hawei care mi-a căzut în apa, se aprinde, doar ca nu mai merge tachu și are dungi pe ecran, oare reușesc sa ma conectez cu un mause la el? Aș vrea nespus sa recuperez ce am pierdut.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la un service pentru a-l repara.Iar data viitoare activeaza functia de backup.

| VoidEternal a răspuns:

Daca merge sa ii pui mouse o sa mearga si sa descarci pe un laptop fisierele de care ai nevoie.

| literallythesamebruh a răspuns:

Da, te poți conecta cu un mouse. Cumpără un cablu OTG.

| Denila123 explică:

Va mulțumesc, o sa incerc

| PringAloe a răspuns:

Nu merge sa-l conectezi la pc/laptop si sa ii recuperezi datele de pe el? (poze, video, etc)

| Denila123 explică (pentru PringAloe):

Nu pot configura transfer fisiere