| Solerado323 a întrebat:

Am un telefon, model Meizu MX4, si il folosesc la diferite aplicatii precum Internet, Facebook, WhatsApp si multe altele. Eu cand umblu pe el il folosesc cu modul de Power Saving. Cand il pun la incarcat ar trebui sa ii schimb modul bateriei, sau il las asa? Imi afecteaza cu ceva telefonul?

Răspuns Câştigător
| YouAreMyWorseNightmare a răspuns:

Daca vrei sa se incarce mai repede da luminozitatea minim si activeaza power saving ca sa nu consume energie degeaba in plus cand e la incarcat. NU conteaza modul poti sa il incarci in ce mod vrei dar asa cum am zis e mult mai rapid.

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi. Bateria in orice mod se incarca normal.