| lucian69 a întrebat:

Am un telefon Orange Hiro si fratele meu mai mic sa jucat pe el pana sa descarcat de tot, am incercat sa-l pornesc dar acum imi arata imaginea aia cu Orange si ramane asa. Ce trebuia sa-i fac?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mergi la serviciul tehnic

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu acest telefon, insotit de factura de achizitie, in orice Orange Shop. Telefonul va fi verificat si trimis catre service-ul autorizat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| fffffffffffffffffffffffff a răspuns:

Dul la Orange sau la magavinul de unde la iuat sau da e un model perfomant di fai ca pacul de la baterie si vezi daca n-are gaurica care scrie RESET apoi cun obect mic ascuti tii 3 secunde apasant dupare il pornesti asta e tot ce poti sa faci acasa