| Radu536 a întrebat:

Salut! Am un telefon Samsung A34 de cateva saptamani. Care este problema? Eram afara si dau sa scot telefonul, observ ca era pe repornire sau ceva, astept cateva secunde si imi cere sa introduc codul pin. Introduc codul, totul bine, habar n-am ce s-a intamplat. A doua zi dau sa intru la poze, de unde poze. Deci am observat ca sa-u sters toate pozele si fisirele si nu inteleg de ce, in rest totul este ok. Stie cineva ce s-a intamplat? Pozele se mai pot recupera?

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa fie in google photos, cum zice și colegul sau poate ți le-a șters cineva, voind să iei facă o farsă
Ai verificat în coșul de gunoi, respectiv google photos?

| ReddY25 a răspuns:

Ciudat comportamentul

| cfrtobias a răspuns:

Ai incercat reponire telefon? sau sa scoti card sd si sa reintroduci

| literallythesamebruh a răspuns:

Cumva le-ai făcut backup în Google Photos? E posibil ca acestea să se fi șters, dar să rămână în backup-ul pe care l-ai facut. Dacă nu, habar nu am.

| Dragobeta a răspuns:

Pentru poze: ai cos de gunoi? Cauta daca sunt acolo le dai restaurare.
Daca nu, incearca cu Recuva.
De ce a facut telefonul asa, nu stiu.