| Ady2138 a întrebat:

Salut am Wi fi pe telefonul mobil, vreau sa stiu cum il activez pe pc? eu am internet de la romtelecom si am si Wi fi activat, am auzit pe diverse siteuri ca poti activa telefonul la internet prin Wi fi dar nu stiu cum...un raspuns bun, o funda buna

3 răspunsuri:
| sNoWbloW a răspuns:

Iti trebuie un router daca nu cumva modemul de la romtelecom nu are wifi... sau poate are wifi modemul si are vreo parola... spune-mi un pic modelul modemului!

| Ady2138 explică (pentru sNoWbloW):

Huawei Hg 658

| sNoWbloW a răspuns:

Pe spate nu scrie ceva de key sau ceva asemanator?
Normal ar trebui sa aiba parola pe spate!