| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! As dori sa ascult conversații telefonice înregistrate cu mine și tata. Îmi este foarte dor de el ca a decedat și mi-e dor sa-i aud vocea lui calda și cum ma alinta.As putea sa sun pe cei de la telekom sa-mi trimită aceste convorbiri? Eu sunt la abonament.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns:

Convorbirile nu sunt inregistrate. Doar ce numar a sunat la ce numar, data, ora, minutul, secunda si cat a durat convorbirea.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Comvorbirile nu se inregistreaza de catre companiile de telefonie.
Inregistrarea convorbirilor telefonice este permisa doar in cazuri speciale, cu ordin judecatoresc.

Incearca sa cauti filmari facute la diferite evenimente (nunti, botezuri, excursii, zile onomastice, etc.), unde se vede si se aude si tatal tau.

| LisaJulie a răspuns:

Nu ai înregistrări cu el pe telefon?

| mODIN a răspuns:

Nu sunt inregistrate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici Telecom nici alți furnizori nu înregistrează convorbirile. Serviciile secrete alee marilor puteri o fac. fără să te întrebe.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le-ai inregistrat atunci, nu le poti obtine de la nici un furnizor de telefonie mobila.

| Mindfulness a răspuns:

Mergi la un psiholog mai bine

| StrongHeart a răspuns:

*** nu vrei?