| Adi36346346 a întrebat:

Salut. Aș vrea să achiziționez un suport de telefon cu prindere pe magnet (acele suporturi magnetice). Aș vrea să știu dacă afectează cu ceva bateria sau alte componente.
iPhone 11

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Eu am un astfel de suport de aproape doi ani, n-am observat să influențeze cu ceva telefonul.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte bun si eu am in masina de cel putin 1 -2 ani si nu infleunteaza sau afecteaza telefonul sau bateria lui.
Vezi ca noile modele de suport cu magnet au si sistem de incarcare a telefonului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosesc de ani de zile fara probleme.

| Simpatic a răspuns:

Folosesc zilnic in masina un suport magnetic, nicio diferenta in aproape 3 ani

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu, nu afectează cu nimic.